ART / Lithographs / Litographs 14332060
nr 1433 2060
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
5 pcs, Hans Viksten (1926-1987), Sweden. Numrerade, 200-upplaga. Sheet: 44x63cm, oramade lösa blad. Signed,
LITOGRAPHS, 5 st, Numrerade, 200-upplaga. Bladets mått: 44x63cm, oramade lösa blad. Signerad
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
1000
SEK 1200
Monday November 22 2021
at 19:57:32
1.100 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 22
Read more about Grafik